CMC-6035-130T
| سازندگان: | CUI, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Microphones |
| برگه داده ها: | CMC-6035-130T |
| توضیحات: | MIC COND ANLG OMNI -42DB 6MM D |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | CUI, Inc. |
| دسته بندی محصولات | Microphones |
| نوع | Electret Condenser |
| شکل | Circular |
| سری | CMC |
| رأی | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| جهت | Omnidirectional |
| امپدانس | 2.2 kOhms |
| بسته بندی | Bulk |
| نسبت S/N | 70dB |
| نوع خروجی | Analog |
| قسمت وضعیت | Active |
| حساسیت | -42dB ±3dB @ 94dB SPL |
| ختم | Solder Pads |
| ارتفاع (حداکثر) | 0.138" (3.50mm) |
| مکان درگاه | Top |
| محدوده ولتاژ | 2V ~ 10V |
| محدوده فرکانسی | 100Hz ~ 20kHz |
| ولتاژ-دارای | 2V |
| جریان--عرضه | 500µA |
| اندازه/ابعاد | 0.236" Dia (6.00mm) |
در انبار 1128 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2.67 | $2.62 | $2.56 |
حداقل: 1