CMC-6015-47P
| سازندگان: | CUI, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Microphones |
| برگه داده ها: | CMC-6015-47P |
| توضیحات: | MIC COND ANALOG UNI -47DB 6MM |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | CUI, Inc. |
| دسته بندی محصولات | Microphones |
| نوع | Electret Condenser |
| شکل | Circular |
| سری | CMC |
| جهت | Unidirectional |
| امپدانس | 2.2 kOhms |
| بسته بندی | Bulk |
| نسبت S/N | 56dB |
| نوع خروجی | Analog |
| قسمت وضعیت | Active |
| حساسیت | -47dB ±3dB @ 94dB SPL |
| ختم | PC Pins |
| ارتفاع (حداکثر) | 0.094" (2.40mm) |
| مکان درگاه | Top |
| محدوده ولتاژ | 2V ~ 10V |
| محدوده فرکانسی | 100Hz ~ 20kHz |
| ولتاژ-دارای | 2V |
| جریان--عرضه | 500µA |
| اندازه/ابعاد | 0.236" Dia (6.00mm) |
در انبار 716 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2.52 | $2.47 | $2.42 |
حداقل: 1