SC-12100
| سازندگان: | Bud Industries |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | SC-12100 |
| توضیحات: | BOX ALUM BLACK/WHT 5"L X 4.93"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Bud Industries |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Black, White |
| طراحی | Slanted Top |
| ارتفاع | 4.250" (107.95mm) |
| سری | - |
| وزن | 1.3 lbs (589.7g) |
| رأی | - |
| ویژگی | Separate Panel or Cover Thickness |
| مواد | Metal, Aluminum |
| ضخامت | 0.090" (2.29mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 24.6in² (159cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 5.000" L x 4.930" W (127.00mm x 125.22mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 9 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $42.90 | $42.04 | $41.20 |
حداقل: 1