011010080
| سازندگان: | Rose Enclosures |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 011010080 |
| توضیحات: | BOX ALUM GRAY 3.94"L X 3.94"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Rose Enclosures |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray |
| طراحی | Cover Included |
| ارتفاع | 3.189" (81.00mm) |
| سری | 01 |
| وزن | 1.3 lbs (589.7g) |
| رأی | IP66, NEMA 1,2,4,4X, UL-508 |
| ویژگی | Watertight |
| مواد | Metal, Aluminum |
| ضخامت | 0.118" (3.00mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 15.5in² (100cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 3.937" L x 3.937" W (100.00mm x 100.00mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 7 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $42.29 | $41.44 | $40.62 |
حداقل: 1