EXN-23361-RDP
| سازندگان: | Bud Industries |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | EXN-23361-RDP |
| توضیحات: | BOX ALUM IR RED/RED 6.65"LX5.8"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Bud Industries |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Infra-Red, Red |
| طراحی | End Panel(s) |
| ارتفاع | 1.638" (41.60mm) |
| سری | EXN |
| وزن | 0.86 lb (390.09g) |
| رأی | IP66 |
| ویژگی | Card Guides, Sealing Gaskets |
| مواد | Metal, Aluminum with Plastic, Polycarbonate Panels |
| ضخامت | 0.091" (2.30mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 38.4in² (248cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 6.654" L x 5.772" W (169.00mm x 146.60mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 V-0 |
در انبار 8 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $34.10 | $33.42 | $32.75 |
حداقل: 1