A5839H
| سازندگان: | Antenova |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | RF Antennas |
| برگه داده ها: | A5839H |
| توضیحات: | A5839H RUFA LEFT 2.4 GHZ SMD HAL |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Antenova |
| دسته بندی محصولات | RF Antennas |
| دست آوردن | - |
| VSWR | 1.8 |
| سری | Rufa |
| ویژگی | - |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| قسمت وضعیت | Active |
| از دست دادن بازگشت | - |
| ختم | Solder |
| نوع آنتن | PCB Trace |
| برنامه | - |
| ارتفاع (حداکثر) | 0.043" (1.10mm) |
| نوع نصب | Surface Mount |
| گروه فرکانسی | UHF (2GHz ~ 3GHz) |
| محدوده فرکانسی | 2.4GHz ~ 2.5GHz |
| تعداد باندها | 1 |
| حفاظت در برابر نفوذ | - |
| خانواده RF/استاندارد | - |
| فرکانس (مرکز/گروه) | 2.45GHz |
در انبار 78 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.81 | $0.79 | $0.78 |
حداقل: 1