SR4C033-R
| سازندگان: | Antenova |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | RF Antennas |
| برگه داده ها: | SR4C033-R |
| توضیحات: | RF ANT CHIP SOLDER SMD |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Antenova |
| دسته بندی محصولات | RF Antennas |
| دست آوردن | 0.8dBi |
| VSWR | 2.6 |
| سری | Latona |
| ویژگی | - |
| بسته بندی | Cut Tape (CT) |
| قسمت وضعیت | Active |
| از دست دادن بازگشت | -9dB |
| ختم | Solder |
| نوع آنتن | Chip |
| برنامه | - |
| ارتفاع (حداکثر) | 0.063" (1.60mm) |
| نوع نصب | Surface Mount |
| گروه فرکانسی | UHF (300MHz ~ 1GHz) |
| محدوده فرکانسی | 791MHz ~ 960MHz |
| حفاظت در برابر نفوذ | - |
| خانواده RF/استاندارد | - |
| فرکانس (مرکز/گروه) | - |
در انبار 607 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2.89 | $2.83 | $2.78 |
حداقل: 1