PF1305/8 BK005
| سازندگان: | Alpha Wire |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Protective Hoses, Solid Tubing, Sleeving |
| برگه داده ها: | PF1305/8 BK005 |
| توضیحات: | SLEEVING 0.625" ID FBRGLASS 100' |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Alpha Wire |
| دسته بندی محصولات | Protective Hoses, Solid Tubing, Sleeving |
| نوع | Sleeving, Insulated |
| رنگ | Black |
| طول | 100' (30.48m) |
| سری | FIT® PIF-130 |
| ویژگی | - |
| مواد | Fiberglass, PVC Coated |
| قسمت وضعیت | Active |
| ضخامت دیوار | 0.025" (0.64mm) |
| حفاظت از گرما | Heat Resistant |
| مشخصه های نوع | Convoluted - Braided |
| قطر داخلی | 0.625" (15.88mm) |
| حفاظت مایع | Oil Resistant |
| قطر خارج | 0.705" (17.91mm) |
| حفاظت سایشی | Abrasion Resistant, Fray Resistant |
| دمای عملیاتی | -20°C ~ 130°C |
| حفاظت از محیط زیست | Corrosion Resistant |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL VW-1 |
در انبار 3 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $380.68 | $373.07 | $365.61 |
حداقل: 1