TFT25018 NA005
| سازندگان: | Alpha Wire |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Protective Hoses, Solid Tubing, Sleeving |
| برگه داده ها: | TFT25018 NA005 |
| توضیحات: | TUBING 0.04" ID PTFE 100' NAT |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Alpha Wire |
| دسته بندی محصولات | Protective Hoses, Solid Tubing, Sleeving |
| نوع | Solid Tubing |
| رنگ | Natural |
| طول | 100' (30.48m) |
| سری | FIT® TFT-250 |
| ویژگی | Chemical Resistant |
| مواد | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| قسمت وضعیت | Active |
| ضخامت دیوار | 0.016" (0.40mm) |
| حفاظت از گرما | Heat Resistant |
| مشخصه های نوع | Smooth |
| قطر داخلی | 0.040" (1.02mm) |
| حفاظت مایع | Oil Resistant |
| قطر خارج | 0.081" (2.06mm) |
| حفاظت سایشی | Abrasion Resistant |
| دمای عملیاتی | -75°C ~ 260°C |
| حفاظت از محیط زیست | Corrosion Resistant |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 V-0 |
در انبار 6 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $181.94 | $178.30 | $174.74 |
حداقل: 1