M13519 SL002
| سازندگان: | Alpha Wire |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Multiple Conductor Cables |
| برگه داده ها: | M13519 SL002 |
| توضیحات: | CABLE 19COND 18AWG SLATE 500' |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Alpha Wire |
| دسته بندی محصولات | Multiple Conductor Cables |
| استفاده | - |
| طول | 500.0' (152.4m) |
| سری | - |
| رأی | UL Style 2598 |
| ولتاژ | 300V |
| ویژگی | - |
| نوع کابل | Multi-Conductor |
| سیم سنج | 18 AWG |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع سپر | - |
| رنگ کت | Slate |
| پوشش سپر | - |
| مواد سپر | - |
| رشته هادی | 16/30 |
| مواد هادی | Copper, Tinned |
| عایق هادی | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| تعداد هادی | 19 |
| دمای عملیاتی | -20°C ~ 80°C |
| قطر کت (عایق) | 0.520" (13.21mm) |
| ژاکت (عایق) مواد | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| ژاکت (عایق) ضخامت | 0.0450" (1.143mm) |
در انبار 76 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1,401.06 | $1,373.04 | $1,345.58 |
حداقل: 1