5321C SL005
| سازندگان: | Alpha Wire |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Multiple Conductor Cables |
| برگه داده ها: | 5321C SL005 |
| توضیحات: | CABLE 7COND 20AWG SHLD 100' |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Alpha Wire |
| دسته بندی محصولات | Multiple Conductor Cables |
| استفاده | Communication, Control |
| طول | 100.0' (30.5m) |
| سری | Xtra-Guard® 1 |
| رأی | ISO 10993 |
| ولتاژ | 300V |
| ویژگی | Biological Compatibility, Drain Wire, Rip Cord |
| نوع کابل | Multi-Conductor |
| سیم سنج | 20 AWG |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع سپر | Foil, Braid |
| رنگ کت | Slate |
| پوشش سپر | 100%, 70% |
| مواد سپر | Suprashield®; Copper, Tinned |
| رشته هادی | 7/28 |
| مواد هادی | Copper, Tinned |
| عایق هادی | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| تعداد هادی | 7 |
| دمای عملیاتی | -35°C ~ 105°C |
| قطر کت (عایق) | 0.333" (8.46mm) |
| ژاکت (عایق) مواد | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| ژاکت (عایق) ضخامت | 0.0630" (1.600mm) |
در انبار 99 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1,396.40 | $1,368.47 | $1,341.10 |
حداقل: 1