2845/7 BR005
| سازندگان: | Alpha Wire |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Single Conductor Cables (Hook-Up Wire) |
| برگه داده ها: | 2845/7 BR005 |
| توضیحات: | HOOK-UP STRND 22AWG BROWN 100' |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Alpha Wire |
| دسته بندی محصولات | Single Conductor Cables (Hook-Up Wire) |
| طول | 100.0' (30.5m) |
| سری | MIL-W-16878/6 Type ET |
| رأی | - |
| ولتاژ | 250V |
| ویژگی | - |
| نوع کابل | Hook-Up |
| سیم سنج | 22 AWG |
| قسمت وضعیت | Active |
| رنگ کت | Brown |
| رشته هادی | 7/30 |
| مواد هادی | Copper, Silver Coated |
| دمای عملیاتی | -60°C ~ 200°C |
| قطر کت (عایق) | 0.042" (1.07mm) |
| ژاکت (عایق) مواد | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| ژاکت (عایق) ضخامت | 0.006" (0.15mm) |
در انبار 34 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $142.83 | $139.97 | $137.17 |
حداقل: 1