5855 GR005
| سازندگان: | Alpha Wire |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Single Conductor Cables (Hook-Up Wire) |
| برگه داده ها: | 5855 GR005 |
| توضیحات: | HOOK-UP STRND 22AWG GREEN 100' |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Alpha Wire |
| دسته بندی محصولات | Single Conductor Cables (Hook-Up Wire) |
| طول | 100.0' (30.5m) |
| سری | MIL-W-16878/4 Type E |
| رأی | UL Style 1213 |
| ولتاژ | 600V |
| ویژگی | - |
| نوع کابل | Hook-Up |
| سیم سنج | 22 AWG |
| قسمت وضعیت | Active |
| رنگ کت | Green |
| رشته هادی | 19/34 |
| مواد هادی | Copper, Silver Coated |
| دمای عملیاتی | -60°C ~ 200°C |
| قطر کت (عایق) | 0.050" (1.27mm) |
| ژاکت (عایق) مواد | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| ژاکت (عایق) ضخامت | 0.010" (0.25mm) |
در انبار 44 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $139.05 | $136.27 | $133.54 |
حداقل: 1