CMAC
| سازندگان: | Advanced Energy |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | AC DC Configurable Power Supply Modules |
| برگه داده ها: | CMAC |
| توضیحات: | CONFIG DC PWR MOD 5V (2.5-6V) |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Advanced Energy |
| دسته بندی محصولات | AC DC Configurable Power Supply Modules |
| نوع | DC Output Module |
| سری | CoolX™600 NFF |
| ویژگی | Conformal Coating, Remote On/Off, Remote Sense, User Adjustable |
| قسمت وضعیت | Active |
| قدرت (وات) | 105W |
| ولتاژ-خروجی | 5V (2.5 ~ 6V) |
| تعداد خروجی | 1 |
| پیکربندی کاربر | Configurator |
| جریان-خروجی (حداکثر) | 21A |
در انبار 12 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $143.21 | $140.35 | $137.54 |
حداقل: 1