XGCC
| سازندگان: | Advanced Energy |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | AC DC Configurable Power Supply Modules |
| برگه داده ها: | XGCC |
| توضیحات: | CONFG DC PWR MOD 36V(28.8-39.6V) |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Advanced Energy |
| دسته بندی محصولات | AC DC Configurable Power Supply Modules |
| نوع | DC Output Module |
| سری | powerMods |
| ویژگی | Conformal Coating, Remote On/Off, User Adjustable |
| قسمت وضعیت | Active |
| قدرت (وات) | 200W |
| ولتاژ-خروجی | 36V (28.8 ~ 39.6V) |
| تعداد خروجی | 1 |
| پیکربندی کاربر | Configurator |
| جریان-خروجی (حداکثر) | 5.6A |
در انبار 19 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $136.11 | $133.39 | $130.72 |
حداقل: 1