ABMM-25.000MHZ-D2X-T
| سازندگان: | Abracon LLC. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Crystals |
| برگه داده ها: | ABMM-25.000MHZ-D2X-T |
| توضیحات: | CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Abracon LLC. |
| دسته بندی محصولات | Crystals |
| نوع | MHz Crystal |
| سری | ABMM |
| رأی | - |
| فرکانس | 25MHz |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| قسمت وضعیت | Discontinued at Digi-Key |
| نوع نصب | Surface Mount |
| حالت عامل | Fundamental |
| بسته بندی/مورد | 4-SMD, No Lead |
| ظرفیت بار | 18pF |
| اندازه/ابعاد | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| پایداری فرکانس | ±20ppm |
| تحمل فرکانس | ±20ppm |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.051" (1.30mm) |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| ESR (مقاومت در برابر سری معادل) | 40 Ohms |
در انبار 65 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1