ECS-049-20-5PXDN-TR
| سازندگان: | ECS Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Crystals |
| برگه داده ها: | ECS-049-20-5PXDN-TR |
| توضیحات: | CRYSTAL 4.9152MHZ 20PF SMD |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | ECS Inc. |
| دسته بندی محصولات | Crystals |
| نوع | MHz Crystal |
| سری | CSM-7X-DN |
| رأی | - |
| فرکانس | 4.9152MHz |
| بسته بندی | Cut Tape (CT) |
| قسمت وضعیت | Discontinued at Digi-Key |
| نوع نصب | Surface Mount |
| حالت عامل | Fundamental |
| بسته بندی/مورد | HC-49/US |
| ظرفیت بار | 20pF |
| اندازه/ابعاد | 0.449" L x 0.189" W (11.40mm x 4.80mm) |
| پایداری فرکانس | ±100ppm |
| تحمل فرکانس | ±30ppm |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.169" (4.30mm) |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| ESR (مقاومت در برابر سری معادل) | 150 Ohms |
در انبار 46 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.12 | $1.10 | $1.08 |
حداقل: 1