AF4GUDI-OEM
| سازندگان: | ATP Electronics, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Memory Cards |
| برگه داده ها: | AF4GUDI-OEM |
| توضیحات: | MEM CARD MICROSD 4GB CLASS10 SLC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | ATP Electronics, Inc. |
| دسته بندی محصولات | Memory Cards |
| سرعت | - |
| سری | - |
| فن آوری | SLC |
| اندازه حافظه | 4GB |
| نوع حافظه | microSD™ |
| قسمت وضعیت | Active |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
در انبار 1019 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $58.29 | $57.12 | $55.98 |
حداقل: 1