AF32GUD3-OEM
| سازندگان: | ATP Electronics, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Memory Cards |
| برگه داده ها: | AF32GUD3-OEM |
| توضیحات: | MEM CARD MICROSD 32GB CLS10 MLC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | ATP Electronics, Inc. |
| دسته بندی محصولات | Memory Cards |
| سرعت | Class 10 |
| سری | - |
| فن آوری | MLC |
| اندازه حافظه | 32GB |
| نوع حافظه | microSD™ |
| قسمت وضعیت | Active |
| دمای عملیاتی | -25°C ~ 85°C |
در انبار 285 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $56.49 | $55.36 | $54.25 |
حداقل: 1