H8PPS-2418M
| سازندگان: | ASSMANN WSW Components |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Rectangular Cable Assemblies |
| برگه داده ها: | H8PPS-2418M |
| توضیحات: | DIP CABLE - HDP24S/AE24M/HDP24S |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | ASSMANN WSW Components |
| دسته بندی محصولات | Rectangular Cable Assemblies |
| رنگ | Multiple, Ribbon |
| استفاده | Socket (0.6"), Board In |
| طول | 1.50' (457.20mm) |
| سری | - |
| ویژگی | - |
| محافظ | Unshielded |
| قسمت وضعیت | Active |
| پیچ کابل | 0.050" (1.27mm) |
| نوع اتصال | DIP to DIP, Reversed |
| پایان تماس | Tin |
| تعداد ردیفها | 2 |
| کابل ختم | IDC |
| پیچ اتصال | 0.100" (2.54mm) |
| تعداد پوزیشن ها | 24 |
| ضخامت تماس با پایان | - |
در انبار 88 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $4.82 | $4.72 | $4.63 |
حداقل: 1