H3CWH-2006M
| سازندگان: | ASSMANN WSW Components |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Rectangular Cable Assemblies |
| برگه داده ها: | H3CWH-2006M |
| توضیحات: | IDC CBL - HHKC20H/AE20M/HHPL20H |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | ASSMANN WSW Components |
| دسته بندی محصولات | Rectangular Cable Assemblies |
| رنگ | Multiple, Ribbon |
| استفاده | - |
| طول | 0.500' (152.40mm, 6.00") |
| سری | - |
| ویژگی | Polarizing Key (Socket); Flange, Polarizing Key (Plug) |
| محافظ | Unshielded |
| قسمت وضعیت | Active |
| پیچ کابل | 0.050" (1.27mm) |
| نوع اتصال | Socket to Plug |
| پایان تماس | Gold |
| تعداد ردیفها | 2 |
| کابل ختم | IDC |
| پیچ اتصال | 0.100" (2.54mm) |
| تعداد پوزیشن ها | 20 |
| ضخامت تماس با پایان | 15.0µin (0.38µm) |
در انبار 65 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $4.86 | $4.76 | $4.67 |
حداقل: 1