R8-32X5/8 2701
| سازندگان: | APM Hexseal |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Screws, Bolts |
| برگه داده ها: | R8-32X5/8 2701 |
| توضیحات: | MACHINE SCREW PAN PHILLIPS 8-32 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | APM Hexseal |
| دسته بندی محصولات | Screws, Bolts |
| نوع | Machine Screw |
| سری | SEELSKREW® |
| آبکاری | - |
| ویژگی | Self Sealing |
| مواد | Stainless Steel |
| نوع درایو | Phillips |
| ارتفاع سر | 0.115" (2.92mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| اندازه موضوع | #8-32 |
| قطر سر | 0.347" (8.81mm) |
| پیچ نوع سر | Pan Head |
| طول--به طور کلی | 0.740" (18.80mm) |
| طول-زیر سر | 0.625" (15.88mm) 5/8" |
در انبار 540 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.81 | $0.79 | $0.78 |
حداقل: 1