R6-32X7/8 2701
| سازندگان: | APM Hexseal |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Screws, Bolts |
| برگه داده ها: | R6-32X7/8 2701 |
| توضیحات: | MACHINE SCREW PAN PHILLIPS 6-32 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | APM Hexseal |
| دسته بندی محصولات | Screws, Bolts |
| نوع | Machine Screw |
| سری | SEELSKREW® |
| آبکاری | - |
| ویژگی | Self Sealing |
| مواد | Stainless Steel |
| نوع درایو | Phillips |
| ارتفاع سر | 0.097" (2.46mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| اندازه موضوع | #6-32 |
| قطر سر | 0.294" (7.47mm) |
| پیچ نوع سر | Pan Head |
| طول--به طور کلی | 0.972" (24.70mm) |
| طول-زیر سر | 0.875" (22.23mm) 7/8" |
در انبار 329 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.77 | $0.75 | $0.74 |
حداقل: 1