AR251575008CCLF
| سازندگان: | API Technologies Corp. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | RF Antennas |
| برگه داده ها: | AR251575008CCLF |
| توضیحات: | RF ANT 1.575GHZ MOD SMA MALE MAG |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | API Technologies Corp. |
| دسته بندی محصولات | RF Antennas |
| دست آوردن | 2dBic |
| VSWR | 2.1 |
| سری | - |
| ویژگی | Cable - 254mm |
| بسته بندی | Bulk |
| قسمت وضعیت | Discontinued at Digi-Key |
| از دست دادن بازگشت | - |
| ختم | SMA Male (1) |
| نوع آنتن | Module |
| برنامه | - |
| ارتفاع (حداکثر) | 0.505" (12.83mm) |
| نوع نصب | Magnetic, Chassis Mount |
| گروه فرکانسی | UHF (1GHz ~ 2GHz) |
| محدوده فرکانسی | - |
| تعداد باندها | 1 |
| حفاظت در برابر نفوذ | - |
| خانواده RF/استاندارد | - |
| فرکانس (مرکز/گروه) | 1.575GHz |
در انبار 10 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $147.51 | $144.56 | $141.67 |
حداقل: 1