PDQ24496-91NF
| سازندگان: | Laird Technologies IAS |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | RF Antennas |
| برگه داده ها: | PDQ24496-91NF |
| توضیحات: | RF ANT 2.4/5.4GHZ PANEL N 91CM |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Laird Technologies IAS |
| دسته بندی محصولات | RF Antennas |
| دست آوردن | 6.4dBi |
| VSWR | 2 |
| سری | - |
| ویژگی | - |
| بسته بندی | Bulk |
| قسمت وضعیت | Active |
| از دست دادن بازگشت | - |
| ختم | N Type Female |
| نوع آنتن | Panel |
| برنامه | Wi-Fi |
| ارتفاع (حداکثر) | 1.614" (41.00mm) |
| نوع نصب | Bracket Mount |
| گروه فرکانسی | Wide Band |
| محدوده فرکانسی | 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 5.95GHz |
| تعداد باندها | 2 |
| حفاظت در برابر نفوذ | IP67 |
| خانواده RF/استاندارد | WiFi |
| فرکانس (مرکز/گروه) | 2.4GHz, 5.4GHz |
در انبار 3 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $115.44 | $113.13 | $110.87 |
حداقل: 1