1537-92J
| سازندگان: | API Delevan Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Fixed Inductors |
| برگه داده ها: | 1537-92J |
| توضیحات: | FIXED IND 220UH 117MA 7.45 OHM |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | API Delevan Inc. |
| دسته بندی محصولات | Fixed Inductors |
| نوع | - |
| سری | Military, MIL-PRF-M15305, MS90538 |
| رأی | - |
| Q @ ماژولهای عملیاتی | 65 @ 790kHz |
| بسته بندی | Cut Tape (CT) |
| محافظ | Unshielded |
| تحمل | ±5% |
| اندوکتانس | 220µH |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | Axial |
| مواد هسته ای | Iron |
| اندازه/ابعاد | 0.156" Dia x 0.375" L (3.96mm x 9.53mm) |
| مقاومت دی سی (DCR) | 7.45Ohm Max |
| اشباع جریان | - |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 117mA |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | - |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 105°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | Axial |
| بسامد-رزونانس خود | 6.2MHz |
| تست فرکانس اندوکتانس | 790kHz |
در انبار 1825 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.71 | $1.68 | $1.64 |
حداقل: 1