1025-12K
| سازندگان: | API Delevan Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Fixed Inductors |
| برگه داده ها: | 1025-12K |
| توضیحات: | FIXED IND 470NH 660MA 350 MOHM |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | API Delevan Inc. |
| دسته بندی محصولات | Fixed Inductors |
| نوع | - |
| سری | Military, MIL-PRF-M15305, MS75083 |
| رأی | - |
| Q @ ماژولهای عملیاتی | 30 @ 25MHz |
| بسته بندی | Cut Tape (CT) |
| محافظ | Unshielded |
| تحمل | ±10% |
| اندوکتانس | 470nH |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | Axial |
| مواد هسته ای | Phenolic |
| اندازه/ابعاد | 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm) |
| مقاومت دی سی (DCR) | 350mOhm Max |
| اشباع جریان | - |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 660mA |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | - |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | Axial |
| بسامد-رزونانس خود | 330MHz |
| تست فرکانس اندوکتانس | 25MHz |
در انبار 1382 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.70 | $1.67 | $1.63 |
حداقل: 1