1210R-471G
سازندگان: API Delevan Inc.
دسته بندی محصولات: Fixed Inductors
برگه داده ها: 1210R-471G
توضیحات: FIXED IND 470NH 644MA 500 MOHM
وضعیت RoHS: سازگار با RoHS
ویژگی مقدار مشخصه
تولید کننده API Delevan Inc.
نوع -
سری 1210R
رأی -
Q @ ماژولهای عملیاتی 30 @ 25MHz
بسته بندی Tape & Reel (TR)
محافظ Unshielded
تحمل ±2%
اندوکتانس 470nH
قسمت وضعیت Active
نوع نصب Surface Mount
بسته بندی/مورد 2-SMD
مواد هسته ای Iron
اندازه/ابعاد 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
مقاومت دی سی (DCR) 500mOhm Max
اشباع جریان -
امتیاز فعلی (آمپر) 644mA
ارتفاع نشسته (حداکثر) 0.101" (2.57mm)
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
بسته بندی دستگاه تامین کننده -
بسامد-رزونانس خود 220MHz
تست فرکانس اندوکتانس 25MHz