1210R-271G
| سازندگان: | API Delevan Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Fixed Inductors |
| برگه داده ها: | 1210R-271G |
| توضیحات: | FIXED IND 270NH 759MA 360 MOHM |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| نوع | - |
| سری | 1210R |
| رأی | - |
| Q @ ماژولهای عملیاتی | 30 @ 25MHz |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| محافظ | Unshielded |
| تحمل | ±2% |
| اندوکتانس | 270nH |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 2-SMD |
| مواد هسته ای | Iron |
| اندازه/ابعاد | 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm) |
| مقاومت دی سی (DCR) | 360mOhm Max |
| اشباع جریان | - |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 759mA |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.101" (2.57mm) |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | - |
| بسامد-رزونانس خود | 320MHz |
| تست فرکانس اندوکتانس | 25MHz |