8285RBR4840
| سازندگان: | ACL Staticide, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Static Control Grounding Mats |
| برگه داده ها: | 8285RBR4840 |
| توضیحات: | MAT TABLE ESD 48"X40' RYL BLU |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | ACL Staticide, Inc. |
| دسته بندی محصولات | Static Control Grounding Mats |
| رنگ | Blue, Royal |
| شکل | Rectangle |
| عرض | 4' (1.22m) |
| طول | 40' (12.19m) |
| سری | Dualmat™ |
| ویژگی | Conductive, Dissipative |
| شامل | Ground Snap (2) |
| نوع حصیر | Table, Workbench Runner |
| مواد | Elastomer |
| ضخامت | 0.08" (2.03mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| تعداد لایه ها | 2 |
در انبار 50 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1,490.01 | $1,460.21 | $1,431.01 |
حداقل: 1