6683072
| سازندگان: | ACL Staticide, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Static Control Grounding Mats |
| برگه داده ها: | 6683072 |
| توضیحات: | TABLE MAT VINYL MED BLUE 30"X72" |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | ACL Staticide, Inc. |
| دسته بندی محصولات | Static Control Grounding Mats |
| رنگ | Blue, Medium |
| شکل | Rectangle |
| عرض | 2.5' (0.76m) |
| طول | 6' (1.83m) |
| سری | SpecMat-H |
| ویژگی | Dissipative |
| شامل | Ground Snap (2) |
| نوع حصیر | Table, Workbench |
| مواد | Vinyl |
| ضخامت | 0.06" (1.52mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| تعداد لایه ها | 1 |