16310
| سازندگان: | Desco |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Static Control Grounding Mats |
| برگه داده ها: | 16310 |
| توضیحات: | MAT TRUSTAT B80 VINYL 24"X36" |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Desco |
| دسته بندی محصولات | Static Control Grounding Mats |
| رنگ | Blue, Light |
| شکل | Rectangle |
| عرض | 2' (0.61m) |
| طول | 3' (0.91m) |
| سری | Trustat™ B80 |
| ویژگی | Dissipative |
| شامل | Hardware |
| نوع حصیر | Table, Workbench |
| مواد | Vinyl |
| ضخامت | 0.08" (2.03mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| تعداد لایه ها | 1 |
در انبار 79 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $56.18 | $55.06 | $53.96 |
حداقل: 1