5933060
| سازندگان: | ACL Staticide, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Static Control Grounding Mats |
| برگه داده ها: | 5933060 |
| توضیحات: | TABLE RUN POLY ROYAL BLUE 5'X2.5 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | ACL Staticide, Inc. |
| دسته بندی محصولات | Static Control Grounding Mats |
| رنگ | Blue, Royal |
| شکل | Rectangle |
| عرض | 2.5' (0.76m) |
| طول | 5' (1.52m) |
| سری | Gemini-ESD |
| ویژگی | Conductive, Dissipative |
| شامل | Ground Snap (2) |
| نوع حصیر | Table, Workbench |
| مواد | Polymer |
| ضخامت | 0.06" (1.52mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| تعداد لایه ها | 2 |