66051
| سازندگان: | Desco |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Static Control Grounding Mats |
| برگه داده ها: | 66051 |
| توضیحات: | MAT RUBBER DARK BLUE 24X36" |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Desco |
| دسته بندی محصولات | Static Control Grounding Mats |
| رنگ | Blue, Dark |
| شکل | Rectangle |
| عرض | 2' (0.61m) |
| طول | 3' (0.91m) |
| سری | Statfree T2™ |
| ویژگی | Conductive, Dissipative |
| شامل | Ground Cord, Ground Snap Kit |
| نوع حصیر | Table, Workbench |
| مواد | Rubber |
| ضخامت | 0.06" (1.52mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| تعداد لایه ها | 2 |
در انبار 87 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $91.98 | $90.14 | $88.34 |
حداقل: 1