GEN4-4DPI-50T
| سازندگان: | 4D Systems |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Display Modules - LCD, OLED, Graphic |
| برگه داده ها: | GEN4-4DPI-50T |
| توضیحات: | LCD RES TOUCH 5" RASPBERRY PI |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | 4D Systems |
| دسته بندی محصولات | Display Modules - LCD, OLED, Graphic |
| سری | gen4-4DPi |
| اندازه نقطه | - |
| نور پس زمینه | LED - White |
| نقطه زمین | 0.14mm W x 0.14mm H |
| رابط | SPI |
| نقطه پیکسل | 800 x 480 (WVGA) |
| قسمت وضعیت | Active |
| لمسی | Resistive |
| حالت نمایش | Transmissive |
| نوع نمایش | TFT - Color |
| منطقه مشاهده | 108.00mm W x 64.80mm H |
| رنگ گرافیکی | Red, Green, Blue (RGB) |
| رنگ پس زمینه | - |
| اندازه صفحه نمایش مورب | 5" (127.00mm) |
در انبار 9 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $67.27 | $65.92 | $64.61 |
حداقل: 1