GEN4-4DPI-43CT-CLB
| سازندگان: | 4D Systems |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Display Modules - LCD, OLED, Graphic |
| برگه داده ها: | GEN4-4DPI-43CT-CLB |
| توضیحات: | LCD CAP TOUCH 4.3" RASPBERRY PI |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | 4D Systems |
| دسته بندی محصولات | Display Modules - LCD, OLED, Graphic |
| سری | gen4-4DPi |
| اندازه نقطه | - |
| نور پس زمینه | LED - White |
| نقطه زمین | 0.20mm W x 0.20mm H |
| رابط | SPI |
| نقطه پیکسل | 480 x 272 |
| قسمت وضعیت | Active |
| لمسی | Capacitive |
| حالت نمایش | Transmissive |
| نوع نمایش | TFT - Color |
| منطقه مشاهده | 95.04mm W x 53.86mm H |
| رنگ گرافیکی | Red, Green, Blue (RGB) |
| رنگ پس زمینه | - |
| اندازه صفحه نمایش مورب | 4.3" (109.22mm) |
در انبار 7 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $61.15 | $59.93 | $58.73 |
حداقل: 1