PL45.7E2T
| سازندگان: | 3M |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Touch Screen Overlays |
| برگه داده ها: | PL45.7E2T |
| توضیحات: | TOUCH SCREEN RESISTIVE 5.7" |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | 3M |
| دسته بندی محصولات | Touch Screen Overlays |
| نوع | Resistive |
| عرض | - |
| ارتفاع | 3.39" (86mm) |
| طول | 4.53" (115.0mm) |
| سری | MicroTouch™ PL Resistive |
| رابط | Requires Controller |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| اندازه صفحه نمایش مورب | 5.7" (144.78mm) |
در انبار 52 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1