17-8031-203
| سازندگان: | 3M |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Touch Screen Overlays |
| برگه داده ها: | 17-8031-203 |
| توضیحات: | TOUCH SCREEN CAPACITIVE 15.68" |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | 3M |
| دسته بندی محصولات | Touch Screen Overlays |
| نوع | Capacitive |
| عرض | 0.15" (3.73mm) |
| ارتفاع | 10.00" (254.0mm) |
| طول | 12.46" (316.48mm) |
| سری | MicroTouch™ System SCT3250 |
| رابط | Requires Controller |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| اندازه صفحه نمایش مورب | 15.68" (398.29mm) |
در انبار 65 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1