PL410.4E2T
| سازندگان: | 3M |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Touch Screen Overlays |
| برگه داده ها: | PL410.4E2T |
| توضیحات: | TOUCH SCREEN RESISTIVE 10.4" |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | 3M |
| دسته بندی محصولات | Touch Screen Overlays |
| نوع | Resistive |
| عرض | - |
| ارتفاع | 6.26" (159mm) |
| طول | 8.31" (211mm) |
| سری | MicroTouch™ PL Resistive |
| رابط | Requires Controller |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| اندازه صفحه نمایش مورب | 10.4" (264.16mm) |
در انبار 91 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1