PF14.0W
| سازندگان: | 3M |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Privacy Filters, Screen Protectors |
| برگه داده ها: | PF14.0W |
| توضیحات: | PRIVACY FILTER LAPTOP 14.0" |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | 3M |
| دسته بندی محصولات | Privacy Filters, Screen Protectors |
| نوع | Privacy Filter, Widescreen |
| سری | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | LCD Monitor |
| منطقه مشاهده | 309.56mm W x 173.04mm H |
| اندازه صفحه نمایش مورب | 14.0" (14.00", 356mm) |