PF15.4W
| سازندگان: | 3M |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Privacy Filters, Screen Protectors |
| برگه داده ها: | PF15.4W |
| توضیحات: | COMPUTER PRIVACY FILTER 15.4" W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | 3M |
| دسته بندی محصولات | Privacy Filters, Screen Protectors |
| نوع | Privacy Filter, Widescreen |
| سری | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | LCD Monitor |
| منطقه مشاهده | 302.00mm W x 208.00mm H |
| اندازه صفحه نمایش مورب | 15.4" (15.43", 392mm) |