2E2J-DD-505-ISG
| سازندگان: | 3M |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Splice Enclosures, Protection |
| برگه داده ها: | 2E2J-DD-505-ISG |
| توضیحات: | WIRE SPLICE ENCLOSURE SYS 4200PR |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | 3M |
| دسته بندی محصولات | Splice Enclosures, Protection |
| نوع | Enclosure System, Installed Sealing Gasket |
| سری | 2E2 |
| ویژگی | Modular Connectors |
| قسمت وضعیت | Active |
| باز کردن غلاف | 65.50" (1.7m) |
| طول--به طور کلی | 74.00" (1.9m) |
| قطر داخلی | 12.000" (304.80mm) |
| تعداد جفت کابل | 4200 Pairs @ 24-26 AWG |
در انبار 58 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2,098.09 | $2,056.13 | $2,015.01 |
حداقل: 1