2C2L-505-ISG
| سازندگان: | 3M |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Splice Enclosures, Protection |
| برگه داده ها: | 2C2L-505-ISG |
| توضیحات: | WIRE SPLICE ENCLOSURE SYS 1800PR |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | 3M |
| دسته بندی محصولات | Splice Enclosures, Protection |
| نوع | Enclosure System, Installed Sealing Gasket |
| سری | 2C2 |
| ویژگی | Modular Connectors |
| قسمت وضعیت | Active |
| باز کردن غلاف | 74.00" (1.9m) |
| طول--به طور کلی | 82.50" (2.1m) |
| قطر داخلی | 8.000" (203.20mm) |
| تعداد جفت کابل | 1800 Pairs @ 24-26 AWG |
در انبار 72 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2,054.37 | $2,013.28 | $1,973.02 |
حداقل: 1