ZL30414QGG1
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Clock/Timing - Application Specific |
| برگه داده ها: | ZL30414QGG1 |
| توضیحات: | IC PLL SONET/SDH CLK MULT 64TQFP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Microchip Technology |
| دسته بندی محصولات | Clock/Timing - Application Specific |
| PLL | Yes |
| ورودی | CMOS |
| خروجی | CML, CMOS, LVPECL |
| سری | - |
| بسته بندی | Tray |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| هدف اصلی | SONET/SDH/PDH |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 64-TQFP |
| فرکانس حداکثر | 622.08MHz |
| شماره قسمت پایه | ZL30414 |
| ولتاژ-تامین | 3V ~ 3.6V |
| تعداد مدارهای | 1 |
| نسبت ورودی: خروجی | 7:6 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 64-TQFP (10x10) |
| دیفرانسیل ورودی: خروجی | No/Yes |
در انبار 0 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1