UES1304
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Accessories |
| برگه داده ها: | UES1304 |
| توضیحات: | Rectifiers Rectifier |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| Rohs | N |
| نوع | Fast Recovery Rectifiers |
| برند | Microchip / Microsemi |
| محصول | Rectifiers |
| بسته بندی | Bulk |
| زیرشاخه | Diodes & Rectifiers |
| تولید کننده | Microchip |
| نوع محصول | Rectifiers |
| پیکربندی | Single |
| زمان بهبودی | 50 ns |
| سبک نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | B-Package-2 |
| دسته بندی محصولات | Rectifiers |
| جریان حداکثر موج | 70 A |
| اگر--جریان رو به جلو | 3 A |
| Ir-جریان معکوس | 20 uA |
| Vf-ولتاژ رو به جلو | 1.25 V |
| Vr-ولتاژ معکوس | 200 V |
| مقدار کارخانه بسته | 1 |
| حداکثر دمای عملیاتی | + 150 C |
| حداقل دمای عملیاتی | - 55 C |
در انبار 0 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $30.26 | $29.65 | $29.06 |
حداقل: 1