T89C51RD2-RDTIL
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Embedded - Microcontrollers |
| برگه داده ها: | T89C51RD2-RDTIL |
| توضیحات: | IC MCU 8BIT 64KB FLASH 64VQFP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Microchip Technology |
| دسته بندی محصولات | Embedded - Microcontrollers |
| سرعت | 40MHz |
| سری | 89C |
| اندازه رم | 1.25K x 8 |
| اندازه هسته | 8-Bit |
| بسته بندی | Tray |
| اندازه EEPROM | 2K x 8 |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| لوازم جانبی | POR, PWM, WDT |
| اتصال | SPI, UART/USART |
| نوع نصب | Surface Mount |
| تعداد I/O | 48 |
| هسته پردازنده | 8051 |
| بسته بندی/مورد | 64-LQFP |
| مبدل داده ها | - |
| نوع اسیلاتور | Internal |
| شماره قسمت پایه | T89C51RD2 |
| اندازه حافظه برنامه | 64KB (64K x 8) |
| نوع حافظه برنامه | FLASH |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 64-VQFP (10x10) |
| ولتاژ-تامین (Vcc/Vcc) | 2.7V ~ 3.6V |
در انبار 0 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1