T0797-6CP
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | RF Demodulators |
| برگه داده ها: | T0797-6CP |
| توضیحات: | RF DEMOD IC 65MHZ-300MHZ 16SSOP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Microchip Technology |
| دسته بندی محصولات | RF Demodulators |
| دست آوردن | 35dB |
| P1dB | -10dBm |
| سری | - |
| تابع | Demodulator, Receiver |
| بسته بندی | Cut Tape (CT) |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| فرکانس LO | 65MHz ~ 300MHz |
| شکل سر و صدا | 6dB |
| فرکانس RF | 65MHz ~ 300MHz |
| بسته بندی/مورد | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| جریان--عرضه | 180mA |
| ولتاژ-تامین | 4.75V ~ 5.25V |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 16-SSOP |
در انبار 0 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1