SY89645LK4G
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Clock/Timing - Clock Buffers, Drivers |
| برگه داده ها: | SY89645LK4G |
| توضیحات: | IC CLK BUFFER 1:4 650MHZ 20TSSOP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Microchip Technology |
| دسته بندی محصولات | Clock/Timing - Clock Buffers, Drivers |
| نوع | Fanout Buffer (Distribution) |
| ورودی | LVCMOS, LVTTL |
| خروجی | LVDS |
| سری | Precision Edge® |
| بسته بندی | Tube |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| فرکانس حداکثر | 650MHz |
| شماره قسمت پایه | SY89645 |
| ولتاژ-تامین | 3.135V ~ 3.465V |
| تعداد مدارهای | 1 |
| نسبت ورودی: خروجی | 1:4 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 20-TSSOP |
| دیفرانسیل ورودی: خروجی | No/Yes |
در انبار 477 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $3.21 | $3.15 | $3.08 |
حداقل: 1