SY88432LMG-TR
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | PMIC - Laser Drivers |
| برگه داده ها: | SY88432LMG-TR |
| توضیحات: | IC LASR DRVR 4.25GBPS 3.3V 24QFN |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Microchip Technology |
| دسته بندی محصولات | PMIC - Laser Drivers |
| نوع | Laser Diode Driver (Fiber Optic) |
| سری | - |
| نرخ داده | 4.25Gbps |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| قسمت وضعیت | Discontinued at Digi-Key |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 24-VFQFN Exposed Pad |
| شماره قسمت پایه | SY88432 |
| جریان--عرضه | 90mA |
| ولتاژ-تامین | 3V ~ 3.6V |
| تعداد کانال | 1 |
| جریان-مدولاسیون | 60mA |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 24-QFN (4x4) |
در انبار 0 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1