SY55853UKC
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Logic - Latches |
| برگه داده ها: | SY55853UKC |
| توضیحات: | IC LATCH D 2.5GHZ 10-MSOP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Microchip Technology |
| دسته بندی محصولات | Logic - Latches |
| سری | SY55 |
| مدار | 1:1 |
| بسته بندی | Tube |
| نوع منطق | D-Type Transparent Latch |
| نوع خروجی | Differential |
| قسمت وضعیت | Discontinued at Digi-Key |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| شماره قسمت پایه | 55853 |
| ولتاژ-تامین | 2.3V ~ 5.7V |
| مدارهای مستقل | 1 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 10-MSOP |
| تاخیر زمان انتشار | 400ps |
| جریان-خروجی بالا ، پایین | - |
در انبار 0 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1